::: قوانین و مقررات :::

 1. هرگونه استفاده از این وب سایت یا اپلیکیشن­های مربوط به آن به معنی پذیرفتن قوانین و مقررات و شرایط مندرج در این سایت می­باشد، "هایپرکار" هیچ توافقی با کاربران خارج از این قوانین و مقررات و شرایط ندارد. این قوانین و مقررات و شرایط مربوط به کسانی است که به هر شکلی از "هایپرکار" استفاده می‌کنند.
 2. مسئولیت استفاده از این وب سایت یا اپلیکیشن­های مربوط به آن بر عهده شماست و "هایپرکار" هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى ناشى از دسترسى و استفاده شما از این وب سایت یا اپلیکیشن­های مربوط به آن ندارد.
 3. "هایپرکار" هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با مشتریان و سرویس دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند.
 4. مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به "هایپرکار" ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل باز تولید، افشا، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده فرستنده اطلاعات است.
 5. "هایپرکار" مختار است هر گونه متن، پیام، آگهی یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
 6. مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به "هایپرکار" که به واسطه اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و "هایپرکار" مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
 7. استفاده کننده از "هایپرکار" حق کپی ‌برداری از اطلاعات وب سایت یا اپلیکیشن­های مربوط به آن، نوشتار و تصاویر ارسال شده به "هایپرکار" را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد. 
 8. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این  قوانین و مقررات و شرایط، حاکم خواهند بود.
 9. استفاده کنندگان وب سایت یا اپلیکیشن­های مربوط به آن با ثبت نام خود در "هایپرکار" تأیید می‌کنند که دارای سن بالای ۱۸ سال هستند.
 10. هدف و تلاش "هایپرکار"، دسرستی راحت کابران و برقراری راحت ارتباط بین آنها می­باشد و هیچ ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال استفاده نادرست از وب سایت یا اپلیکیشن­های مربوط به آن را برعهده نمی‌گیرد.
 11. استفاده کننده از وب سایت یا اپلیکیشن­های مربوط به آن اقرار مینماید که استفاده از "هایپرکار" شامل موارد زیر نمی باشد:

11-1.مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه
11-2.ناقض حریم شخصی افراد
11-3.هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف

::: عضو خبرنامه هایـپـرکار شوید :::